Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Українська вишивка - код української нації

   Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Українська вишивка є своєрідним кодом української нації, прикладом її автентичності. Саме тому і свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до всеукраїнської акції, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

   Веселинівщина також долучилася до цього колоритного свята. 16 травня в центрі Веселинового відбувся із святковим концертом, виставкою народних умільців, парадом вишиванок, боді-артом та виступом вокально-інструментального ансамблю «Край» масштабний EUROPE DAY. Також на площі біля Будинку культури Веселинівської селищної ради учні Веселинівської гуманітарної гімназії представили танок «Україна єдина», а керівник хореографічного колективу Будинку культури Веселинівської селищної ради для всіх непосидючих та активних гостей свята провела запальний флеш моб.

  

  

  

  

  

  

  

   Неймовірні відчуття переповнювали кожного, хто долучився до свята.

   День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Це свято має глибокий контекст, адже воно є вираження національної та громадянської позиції, культури, освіченості та духовної свідомості нашого народу.« повернутися до списку новин