Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Веселинівщина відзначила День пам'яті та примирення

   День пам'яті та примирення, День пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни. В Україні, як і в усьому світі цей відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, адже саме цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом. Метою відзначення цього дня є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

   У Веселинівській громаді День пам’яті та примирення  традиційною святковою ходою до братської могили воїнів Богданівців, які в ті далекі палаючі роки відділи своє життя за наш край – нашу Веселинівщину.

  Участь у заході взяли ветерани Другої світової війни, «діти війни», керівництво Веселинівської селищної ради, райдержадміністрації, районної ради, військовослужбовці, творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради, учні Веселинівської загальноосвітньої школи, а також представники інших установ та організацій Веселинівщини, до яких під час ходи приєдналися й прості мешканці громади, які прийшли віддати шану усім визволителям рідної землі.

    Покладанням квітів та хвилиною мовчання, учасники зібрання, вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни.

  

  

  

  

  

  

  « повернутися до списку новин