Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Житло для дітей-сиріт

   Впродовж 2017-2018 року за ініціативи Президента України Петра Порошенка та постійної уваги Марини Порошенко до захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок державної субвенції, на умовах співфінансування з місцевими бюджетами, на Миколаївщині придбати 85 квартир та 8 будинків для розміщення у них дитячих будинків сімейного типу.

   У 2018 році завдяки державній підтримці в нашій області було придбано 57 квартир для дітей сиріт та 5 житлових будинків для розміщення дитячих будинків сімейного типу.

   26 лютого голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко особисто привітав новоспечених власників та вручив сертифікати на отримання будинків та квартир.

   Веселинівська об’єднана територіальна громада без вагань підтримала дану ініціативу Президента. Завдяки оперативним діям служби у справах дітей Веселинівської селищної ради, наприкінці минулого року рідні брат та сестра, мешканці Веселинівської ОТГ, Сергій та Ірина Горкуни отримали ключі від власного житла.

Громадою з місцевого бюджету було виділено необхідні кошти для співфінансування даного проекту. Сьогодні Веселинівською селищною радою проводиться постійна робота щодо захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатих закладах, та  дітей, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах. Це є одним із пріоритетних напрямків діяльності, як служби у справах дітей Веселинівської селищної ради так і центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради.« повернутися до списку новин