Увага зміни тарифів з централізованого водопостачання та вивозу твердих побутових відходів по КП «Веселинівський водоканал»

Дата: 06.02.2019 17:08

Рішенням Виконавчого комітету Веселинівської селищної ради №33 від о4.02.2019 року «Про затвердження тарифу з централізованого водопостачання для населення, бюджетних та інших організацій по КП «Веселинівський водоканал»» встановлено наступні тарифи з централізованого водопостачання по КП «Веселинівський водоканал»:

• для населення сіл Веселинівської
  • селищної ради та смт Токарівка                                      - 21,80 грн.за 1 м3;
  • для населення смт Веселинове                                           - 24,00 грн. за 1 м3;
  • для бюджетних організацій                                              - 37,65 грн. за 1 м3;
  • для інших організацій                                                        – 39,25 грн. за 1 м3».

Також рішенням Виконавчого комітету Веселинівської селищної ради №34 від о4.02.2019 року «Про внесення змін до рішення виконкому від   07.09.2018 року №142 «Про затвердження тарифу з вивозу твердих побутових відходів для організацій, підприємств і для населення Веселинівської  селищної ради», встановлено наступні тарифи з вивозу твердих побутових відходів :

• для мешканців приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків    смт Веселинове в розмірі  14,70  грн. на 1 людину в місяць, що мешкає в даному житловому будинку/ квартирі;
  • для бюджетних установ в розмірі 112,10  грн. за 1 м3;
  • інших організацій та підприємств в  розмірі  149,81 грн. за 1 м3