Зверніть увагу

За результатами спільного засідання Постійних комісій Веселинівської селищної ради до Порядку денного ХХV сесії селищної ради восьмого скликання внесено доповнення, а саме:

- Проект рішення Про призначення начальника КП «Веселинівський водопостач»;

- Проект рішення Про передачу комунального майна з балансу КП «Веселинівський водоканал» на баланс КП «Веселинівський водопостач;

-  Проект рішення Про внесення змін до структури та штатної чисельності Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області затвердженої рішенням від 12 квітня 2017 року № 4 "Про затвердження Положення, структури та чисельності Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області".

З текстом даних проектів можна ознайомитися на сайті селищної ради: veselynivska-gromada.gov.uaв розділі "Проекти рішень сесії".