Завершальний етап обговорень Плану розвитку Миколаївської області у Веселинівській громаді

Дата: 31.01.2019 15:33

31 січня в актовому залі Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради відбулось заключне засідання з обговорення Плану розвитку Миколаївської області. Зустріч відбулась під головування Веселинівського селищного голови, за участі апарату селищної ради та депутатського корпусу.

В ході засідання начальник відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій – Іван Коваленко ознайомив присутніх із звітом про виконання графіку обговорення на місцях, з визначенням конкретних проблем кожного округу, а також в черговий раз озвучив загальнорайонні проблеми, які потребують комплексного підходу до їх вирішення. Серед таких питань: питання розвитку інфраструктури, капітальний ремонт об’єктів дорожньої інфраструктури комунальної власності, капітальний ремонт доріг державного значення загального користування в населених пунктах Веселинівської селищної ради та реконструкція системи централізованого водопостачання в населених пунктах громади. Серед пропозицій локального значення було виділено: будівництво технологічних потужностей з виробництва паливних брикетів з енергетичних культур власного вирощування, відходів с/г виробництва місцевих товаровиробників та рослинних решток при санітарній розчистці території Веселинівської селищної ради;  будівництво житлової будівлі за сучасними технологіями для облаштування житла комунальної власності; будівництво полігону для збирання твердих побутових відходів з сортувальною лінією, організація роздільного збирання твердих побутових відходів в населених пунктах Веселинівської селищної ради; капітальний ремонт будівель будинків культури комунальної власності селищної ради; будівництво адміністративної будівлі комунальної власності Веселинівської селищної ради для організації роботи належного селищно-районного Центру надання адміністративних послуг на території Веселинівського району; закладання розсадника декоративних, плодових та енергетичних культур в смт Токарівка; проектування та будівництво автентичної рекреаційної зони у межах території Веселинівської селищної ради із інтеграцією розважально-спортивних об’єктів.

«Особливої уваги потребують і заклади освіти, а саме: капітальний ремонт будівлі Веселинівського будинку дитячої творчості; опорний навчальний заклад Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – реконструкція їдальні; опорний навчальний заклад Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – капітальний ремонт даху» - зазначив доповідач.