Обговорення Плану розвитку Веселинівської громади у Зеленівському старостинському окрузі

Дата: 31.01.2019 12:55

Розвиток інфраструктури, водопостачання та благоустрою – вирішення саме даних проблем є пріоритетним для Зеленівського старостинського округу. Дане коло завдань було визначено мешканцями округу на загальносільскій толоці, яка відбулася 30 січня у Зеленівському сільському клубі.

На початку зустрічі староста сіл Зелене, Кутузівка, Колосівка, Улянове – Сергій Семеновим озвучив основні позиції та напрямки стратегічного розвитку Веселинівської громади та запропонував усім разом внести власні пропозиції, щодо розвитку краю. Тож після обговорень та консультацій старости селяни визначили три основних напрямки розвитку свого округу.