Обговорення Плану розвитку Веселинівського району у Порічанському старостинському окрузі

Дата: 29.01.2019 12:52

28 січня у Порічанському сільському клубі, за участі старости Порічанського старостинського округу та активних мешканців громади, відбулось обговорення Перспективного плану розвитку Веселинівщини. На початку зустрічі староста – Олена Кубаренко акцентувала на важливості створення даного плану та перспективи його реалізації у визначений період. Тож в ході обговорення мешканці сіл Поріччя та Градівка, вислови власні бачення майбутнього розвитку своїх населених пунктів та громади в цілому. Серед найбільш нагальних проблемам даного округу було визначено: покращення транспортного сполучення та стану доріг між населених пунктах, розвиток системи первинної медицини на селі, розвиток інфраструктури населених пунктів, підтримка та розвиток культурно-мистецьких закладів, розвиток інфраструктури населених пунктів та ін.

Фото без опису  Фото без опису