Налагодження співпрації

Дата: 19.01.2019 18:02

18 січня керівники закладів освіти та культури провели зустріч з представниками благодійної організації «Фонд громади Вознесенська», голова організації – Вікторія Бальцер ознайомила присутніх з роботою Фонду, розповіла про напрямками діяльності та проекти, якими сьогодні займається організація, а також про спонсорів з якими вони співпрацюють. Більш докладно пані Вікторія розповіла про співпрацю з депутатом Миколаївської обласної ради – Владиславом Невеселим та проекти які сьогодні реалізуються за підтримки іменного фонду депутата. Серед яких: конкурс проектів «Безпечна громада» метою якого є посилення особистої та громадської безпеки в сільських населених пунктах Миколаївської області; конкурс проектів «Дій локально» – підтримка ініціатив спрямованих на організацію змістовного та цікавого дозвілля та вирішення локальних проблем при активному залучені мешканців громади, а також конкурс проектів «Моя школа 2019», який реалізується за підтримки депутата Верховної Ради України Артема Ільюка та депутатів Миколаївської обласної ради Юрія Крета та Владислава Невеселого, мета якого – поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах Миколаївської області.

Керівники навчальних закладів освіти та культури із зацікавленістю поспілкувалися з гостями та обговорили перспективи можливої майбутньої співпраці. На завершення зустрічі представники Фонду роздали анкети для участі в конкурсах та запросили до співпраці.