Чергове обговорення Плану розвитку

Дата: 18.01.2019 21:44

18 січня 2019 року в актовому залі Будинку Дитячої творчості Веселинівської селищної ради, під головуванням заступника селищного голови з гуманітарних питань Інни Долгокерової та начальника відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій – Івана Коваленка, за участі начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Інни Павлюк та начальника відділу культури та туризму Веселинівської селищної ради – Валентина Заворотнього, а також керівників закладів освіти Веселинівської громади відбулось чергове обговорення Плану розвитку Веселинівського району на 2019-2023 року.

Серед найбільш нагальних питань обговорили капітальний ремонт будівель в смт Токарівка, с. Поріччя для організації діяльності будинків культури комунальної власності Веселинівської селищної ради, а також будівництво сучасних спортивних майданчиків при двох опорних навчальних закладах Веселинівської селищної ради та будівництво дитячо-ігрових, спортивно-оздоровчих, інших дозвільних майданчиків в населених пунктах Веселинівської селищної.