З Днем Соборності України

Дата: 22.01.2019 07:44

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Цьогоріч ми відзначаємо не просто чергову річницю, а 100-річчя Соборності нашої держави, адже саме 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулось урочисте оголошення універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Сьогодні, у цей доленосний час активного становлення нашої державності, у час коли нашим воїнам знову доводиться відстоювати рідну землю, ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. Адже головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.

Веселинівська громадо, з Днем Соборності України! Бажаємо всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті рішень. Нехай віра у розвиток та збагачення України надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.