Веселинівська громада продовжує поповнювати парк комунальної техніки

Дата: 11.01.2019 15:53

Останніми придбанням селищної ради за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади у 2018 році став Цепний траншейний екскаватор вартістю 233 тис.грн., призначений для відриття траншей водогону, що значно полегшить роботу працівників комунального господарства, а у разі аварії водогону скоротить час виконання ремонтних робіт.

Фото без опису  Фото без опису

Ще одним  придбанням 2018 року став вантажний автомобіль Самоскид МАЗ вантажопідйомністю понад 6 тон. Його вартість складає – 1 314 000 грн. даний транспортний засіб є універсальним, адже в зимовий період використовуватиметься, як для транспортування протиожеледної суміші, так і для очищення доріг комунальної власності від  снігових переметів, а в літній період автомобіль буде задіяно для перевезення сипучих матеріалів, зокрема під час ремонту комунальних автошляхів.

Фото без опису  Фото без опису