Відкриття новорічної ялинки

Дата: 20.12.2018 13:13

Надвечір 19 грудня, не дивлячись на зимовий морозець на площі ім. Б.Мозолевського в смт Веселинове численна дітвора зібралася аби разом із святим Миколаєм запалити новорічну ялинку.
   Весело, гамірно та радісно було на площі, адже малечу прийшли привітати Святий Миколай, янголята та чортик-бешкетник, який щедро роздавав малечі заохочувальні призи від Веселинівської селищної ради, за активну участь у різноманітних конкурсах. Вітали малечу й заступник селищного голови з гуманітарних питань Інна Долгокерова та перший заступник голови райдержадміністрації Дрозд А.В..
   Після запалення ялинки кожен охочий міг завітати на гостину до Святого Миколая, аби зробити пам’ятне фото та розповісти про свої найзаповітніші мрії, адже кожен знає, що Миколай Чудотворець творить дива – головне бути чемним та вірити в чудеса.