Про підготовку до зимового періоду

Дата: 26.11.2018 14:47

23 листопада 2018 року на базі філії «Веселинівський райавтодор»  було проведено практичне відпрацювання дій органів управління сил цивільного захисту щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, характерних до зимового періоду.

В ході проведення тренувань було залучено техніку, визначену реєстром сил та засобів ланки об’єднаної територіальної громади Миколаївської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ для протидії загрозам осінньо-зимового періоду і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов.

Участь в тренуванні взяли:

• комунальна служба в складі трьох одиниць техніки (автогрейдер, екскаватор та трактор з відвалом) і трьох чоловік обслуговуючого персоналу;
  • служба енергопостачання – автовишка ТВГ-15 та 4 чоловіка ремонтної бригади філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго»:
  • пожежно-рятувальна служба – пожежний автомобіль АЦ-40,  САРМ легкового типу, шість чоловік особового складу 11 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області;
  • автодорожна служба – автогрейдер, навантажувач «Сталева воля», два чоловіка обслуговуючого персоналу філії «Веселинівський райавтодор»;
  • служба газопостачання – автомобіль аварійної газової служби, три чоловіка технічного персоналу служби експлуатації систем газопостачання Вознесенського відділення управління експлуатації ПАТ «Миколаївгаз»;
  • медична служба – автомобіль швидкої допомоги, два медичних працівника НКЗ «Веселинівський ПМСД»;
  • служба охорони громадського порядку – автомобіль патрульної поліції та два працівника поліції Веселинівського відділення поліції Вознесенського міського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області.

Тренування пройшли злагоджено та на високому професійному рівні.