Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Веселинівщина відзначила День Гідності та Свободи

   21 листопада відбулись урочисті заходи до п’ятої річниці початку Революції Гідності. Зокрема на площі Мозолевського, що в смт Веселинове біля пам’ятної дошки загиблим землякам – учасникам АТО та Героям Небесної Сотні та відбувся урочистий мітинг за участі представників Веселинівської селищної ради, керівників району, учасників Революції гідності, а також небайдужих жителів нашої громади.

   День Революції та Гідності – це той день, який нагадує нам про утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

   Під час заходу до присутніх звернулись перший заступник голови Веселинівської РДА Дрозд А.В. та перший заступник голови районної ради та учасник Революції Гідності – Олена Загорулько.

   Вічна пам’ять героям, котрі віддали найдорожче – своє життя за нашу з вами Гідність та Свободу. Ці життя покладені на вівтар державної незалежності України, волі та демократії.

На завершення пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятної дошки.

У нашій пам’яті Ви назавжди лишились,

Історія одна, і Ви – її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,

І молимось: за Вами – ненька Україна!

  

 

  « повернутися до списку новин