Безперервна бібліотечна освіта

Дата: 05.11.2018 10:38

Директор КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради Токар Людмила Тадеушівна стала учасником обласного семінару «Молодь – громаді: бібліотечний аспект», організованого Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва для працівників, що працюють з молоддю.

Учасників заходу привітала директор обласної бібліотеки Ткаченко Наталія Вікторівна, виділивши основні питання для обговорення та представивши цікавий інноваційний досвід бібліотек України та зарубіжжя. Були отримані рекомендації від спеціалістів методичного центру.

Бібліотекарі прийняли активну участь в обговоренні багатьох актуальних питань з Юлією Пучебут, радником з питань комунікацій Миколаївського «Центру розвитку місцевого самоврядування».

Серед виступаючих поділилася досвідом краєзнавчої роботи свого закладу і директор ПБ Веселинівської селищної ради. Її було відмічено  серед переможців (I місце) обласного професійного конкурсу досліджень церковних пам’яток Миколаївської області «Духовні витоки Миколаївщини» за роботу «Храм Святих первоверховних апостолів Петра і Павла» (смт Веселинове).