Сила нескорених

Дата: 18.10.2018 08:26

Напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, який співпадає з Днем українського козацтва, а в цьому році ще й Днем захисника Вітчизни (згідно з Указом Президента України), КЗ «Публічна бібліотека»  спільно з  Веселинівським історичним музеєм  16 жовтня для учнів 10 класу гуманітарної гімназії було проведено годину патріотичного дозвілля «Сила нескорених».

Бібліотекар Юсипей О.О. підготувала для школярів розповідь про історію свята, життя, звичаї та традиції українських козаків та їхню заступницю Пресвяту Богородицю.

Бурим Ю.П. – директор музею, до уваги  гімназистів представив  перегляд цікавого  відеосюжету та уривки з  документальних фільмів, з яких присутні дізналися про військову вправність не лише козаків, а й українських військових, котрі  сьогодні боронять землю від нападників.

На захід також були  запрошені гості:

• Татарін Петро – старший солдат, десантник. ДШБ - Десантно штурмові війська  79-та окрема десантно-штурмова бригада (79 ОДШБр), передвижна рота;
  • Котенко Сергій – молодший сержант. Місце проходження служби: 28-ма окрема механізо?вана брига?да (28 ОМБр, в/ч А0666) — військове формування механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. Коректувальник мінометної бригади.

Фото без опису  Фото без опису

Душевна  розповідь  бійців  викликала  великий  інтерес  в учасників   зустрічі, діти  не  залишилися байдужими  до  їх спогадів. Учасники АТО з великою повагою і вдячністю згадали волонтерів, які відвідували  воїнів  зони АТО та закликали молодь любити Батьківщину, поважати свої корені, пишатися волелюбним духом наших предків, виховувати у собі гордість за славетні здобутки українського народу.

На завершення школярі познайомились з переглядом літератури за темою зустрічі та зробили фото на пам'ять.