Відкриття дошки пам'яті

Дата: 12.10.2018 18:05

12 жовтня 2018 року, за ініціативи ГО «Веселинівська спілка патріотичних сил», в смт Веселинове відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті загиблих учасників АТО (нині Операція Об’єднаних Сил) та Небесної Сотні.

Велелюдно було цього скорботного, але дуже важливого для усього Веселинівського району дня, біля адмінбудівлі районної ради. Віддати шану та пом’янути загиблих прийшли рідні та близькі наших героїв, їх друзі та побратими, а також небайдужі мешканці нашої громади. В заході взяли участь перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан, заступник голови районної ради Загорулько О.М та перший заступник голови районної державної адміністрації Дрозд А.В..

Під час заходу до присутніх звернувся голова Веселинівської спілки патріотичних сил Володимир Винокуров, свої авторські вірші читали Наталія Усликова – дружина учасника АТО та Віктор Пентюк – друг загиблого героя, Віктора Зілінського.

Після хвилини мовчання та покладання квітів священнослужителі – отці Микола та Любомир відслужили літію за героями.

Воїни! Герої! Вони є зразком найвищого прояву патріотизму, відваги та самопожертви у боротьбі за утвердження свободи й незалежності нашої України.

Тож схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради порятунку рідної землі, увійшовши у безсмертя…