У прекрасних людей навіть осінь прекрасна

Дата: 01.10.2018 19:31

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

З цієї нагоди, 1 жовтня, у святковій залі Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулися урочисті заходи з відзначення цього, знаменного для усього людства, дня.

Фото без опису  Фото без опису

З вітаннями на захід завітали: перший заступник селищного голови Валентина Свердан, заступник селищного голови з гуманітарних питань – Інна Долгокерова, директор Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради – Людмила Гончарук та бібліотекар Публічної бібліотеки Веселинівської селищної рад – Людмила Гордович.

«Ви, люди старшого покоління – є джерелом народної мудрості, Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція являються взірцем для нас та підростаючого покоління. Дякуємо Вам за те, що передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя» - звернулася до господарів свята Інна Олексіївна.

Фото без опису  Фото без опису

Почесними грамотами селищної ради було відзначено ветеранів війни та праці, а невеличкі подарунки, які були лотами безпрограшної лотереї від селищної ради стали маленьким приємним сюрпризом для винуватців заходу.

Фото без опису  Фото без опису

Творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради, також не був осторонь привітань та подарував присутнім гарний святковий концерт та щирі вітальні слова.

Фото без опису  Фото без опису

Тож пам’ятаймо, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.