Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Бібліотечних працівників вітали зі святом

   30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Свято, яке символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

   Саме з нагоди відзначення свого професійного свята, 28 вересня, в актовому залі Будинку дитячої творчості, зібралися бібліотечні працівники Веселинівської громади та ветерани бібліотечної справи.

   До винуватців свята, з привітаннями та подарунками завітали заступник Веселинівського селищного голови з гуманітарних питань – Інна Долгокерова, начальник відділу культури та туризм селищної ради – Валентин Заворотній, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради – Інна Павлюк, а також найактивніші відвідувачі бібліотеки.

   Гості свята зазначили, що сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурноосвітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток держави та зберігання і примноження її духовного багатства.

  Далі, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек кращих бібліотечних працівників було нагороджено грамотами Веселинівської селищної ради.

   Після урочистої частини, свої музичні вітання бібліотекарям громади подарували викладачі музичної школи та художній колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради.

   Тож бажаємо бібліотекарям і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання Вам.

   

  

   

  

  

  

  

  

  « повернутися до списку новин