Веселинівська ОТГ вперше самостійно ремонтує дороги

Дата: 13.08.2018 09:55

«Хочеш щось зробити добре – зроби це сам», саме з таким девізом підійшла Веселинівська громада до вирішення питання бездоріжжя на своїй території.
Ще в минулому році апаратом селищної ради було прийнято рішення щодо самостійного вирішення даної проблеми та автономізації ОТГ в цій частині господарської діяльності.
Завдяки реформі децентралізації, яка надає не аби які можливості розвитку, і комунального господа зокрема, на кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади Веселинівською громадою було придбано ряд комунальної техніки призначеної для утримання доріг, серед яких у минулому році було придбано: автогрейдер, два малі колісні трактори, косарку укосів каналів та коток, а цього року, за кошти інфраструктурної субвенції, придбано ремонтер дорожнього покриття вартість якого складає 899 900 грн., на разі очікується прибуття ще одного малого колісного трактора.
І от на минулому тижні, ВПЕРШЕ, Веселинівська громада приступила до ремонту доріг власноруч – без підрядних організацій, без переплат та черги.
Сьогодні працівниками комунального господарства селищної ради поступово освоюються технології із виготовлення асфальтної суміші та вдосконалюються навички роботи на спецтехніці.
Тож невдовзі власний механізм громади по ремонту доріг запрацює на повну силу, а працювати, як відомо, є над чим…

Фото без опису   Фото без опису