Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

До відома жителів багатоквартирних будинків з ОСББ та фізичних осіб

   Інформуємо Вас про початок роботи програми ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) IQ Energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ. При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ Energy розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають термоізоляції огороджувальний конструкцій, модернізацію систем опалення, в тому числі встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

   Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ Energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ Energy.

   Детальну інформацію про умови Програми для ОСББ можливо знайти за посиланням www.iqenergy.org.ua/osbb

   Також нагадуємо Вам, що інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% суми інвестицій для фізичних осіб.

   Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.

   Детальну інформацію про умови Програми для фізичних осіб можливо знайти на веб-сайті www.iqenergy.org.ua.« повернутися до списку новин