Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Відбулась ХХ позачергова сесія селищної ради

5 липня 2018 року відбулося засідання ХХ позачергової сесії селищної ради.

На зібрані було розглянуто ряд важливих питань та прийнято рішення:

- Про внесення змін до селищного бюджету Веселинівської селищної ради на 2018 рік.

- Про затвердження структури та чисельності апарату Веселинівської селищної ради та її виконавчих органів.

- Про внесення змін та доповнень до рішення від 12.04.2017 року №4 «Про затвердження Положення, структури та чисельності Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області».

- Про внесення змін до структури та чисельності методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради.

- Про надання матеріальної допомоги гр. Волощук В.Л. на відшкодування витрат затрачених на лікування.

- Про створення тимчасової комісії з числа депутатів Веселинівської селищної ради для вивчення питання за зверненням мешканців с. Кременівка.

- Про затвердження проекту, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Веселинівській об’єднаній територіальній громаді. Тобто було затверджено рішення щодо придбання за рахунок коштів субвенції спецтехніки, а саме: ремонтер дорожнього покриття, два трактори та вантажний автомобіль для КП «Веселинівський водоканал» Веселинівської селищної ради» на загальну суму 3572,9 тис. грн.

Також повторно було розглянуто клопотання ГО «Веселинівська спілка патріотичних сил» та ГО «Герат» та внесено доповнення до рішення селищної ради «Про розгляд клопотання ГО «Веселинівська спілка патріотичних сил» та ГО «Герат» від 26.06.2018р.

   « повернутися до списку новин