Літо! Канікули! Відпочинок!

22 дітей Веселинівської ОТГ з числа обдарованої та пільгової категорій вирушили до мальовничої оздоровчої бази відпочинку ім. Башкірова, що в Березнегуватському районі. Незабутній відпочинок малечі організовано за рахунок коштів громади.

Гарні краєвиди, ласкаве сонце, чисте повітря, нові друзі та враження – ось що чекає на мешканців бази. В таборі діють спортивні, вокальні, танцювальні та комп’ютерні клуби за інтересами. Для всебічного розвитку дітей працює бібліотека і більярдний зал.

На території бази відпочинку є стадіон з біговими доріжками, футбольним полем, а також волейбольні, гандбольний та баскетбольний майданчики, функціонує чудове гімнастичне містечко. Чи не найпопулярнішим місцем табору є великий плавальний басейн, в якому встановлено сучасне фільтруюче обладнання.

Табір є популярним місцем відпочинку дітей не лише Миколаївської області, а й інших областей України.