З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 04.06.2018 09:45

До дня захисту дітей Веселинівська центральна бібліотека прийняла участь у загально-громадському заході.

Для учасників свята бібліотекарями було проведено тестування на різноманітну тематику, такі як: «Самооцінка», «Чи приємно з Вами спілкуватися?», «Ваш темперамент» та ін. Усім перехожим роздавали рекламні листівки-звернення для участі в акції «Прочитав книгу - подаруй бібліотеці».

Також на святі, біля головного входу до бібліотеки, було оформлено розгорнуту книжкову виставку «Спілкування шлях до успіху», яка викликала інтерес у дітей старшого шкільного віку та їх батьків. То ж, з цікавою книгою почалося літо для наших читачів.

Фото без опису   Фото без опису