Удосконалення професійних навичок бібліотекарів

Дата: 30.05.2018 11:06

28 травня в Центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Впровадження УДК для систематизації документів у публічних бібліотеках» для фахівців Комунального закладу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Відкрила захід директор Токар Л.Т., ознайомивши присутніх з первинною інформацією про Універсальну десяткову класифікацію, особливостями  її вивчення та впровадження в роботу. Вона також запропонувала  покроковий  план дій щодо впровадження нової класифікації як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду та в облікових процесах і відповідній документації. Директор ознайомила всіх працівників із наказом і робочим планом щодо переводу фондів бібліотек на УДК.

Більш детально розкрила тему семінару бібліотекар відділу комплектування Максимишина Л.В., яка у своїх практичних заняттях розглянула проблемні випадки індексування, з якими стикаються на практиці бібліотекарі, та надала вичерпні відповіді щодо визначення конкретних індексів. Бібліотекарі переглянули матеріали з  обласного семінару-тренінгу, який відбувся 15 травня та  були ознайомлені з основами систематизації документів за таблицями УДК і методикою переходу на них. Також Любов Вікторівна зупинилась на особливостях систематизації фондів за Універсальною десятковою класифікацією з урахуванням вікових категорій користувачів

Під кінець підвівши підсумки семінару працівники філій отримали домашнє завдання  для подальшої роботи з фондом.

Фото без опису   Фото без опису