Посвята в читачі

Дата: 25.05.2018 17:40

Щороку проводиться свято «Посвята в читачі» для першокласників. Ось і одного травневого дня до учнів першого класу завітали сільський бібліотекар Токарівської бібліотеки Горбенко Оксана Григорівна, яка провела здітьми розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

Маленькі читачі показали хороші знання з українських народних казок та казок народів світу. Правильно відповідаючи на запитання вікторини  «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок. Діти ділилися враженнями про вже прочитані книжки, розказували віршики.

Читачами бібліотеки в цей день стали 23 першокласника. Їм було вручено «Читацький квиток» та відкрито двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях буде радісним і цікавим!

Фото без опису   Фото без опису