Ніхто за нас цього не зробить!

Дата: 07.05.2018 13:58

У будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд не лише власного житла, а й прилеглої до нього території. Для кожного жителя громади наведення порядку у селищах та селах повинно бути важливою і відповідальною громадською позицією, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

З метою спонукання до чистоти та охайності рідного селища, Веселинівською селищною радою в черговий раз було проведено акцію чистоти, 5 травня 2018 року працівники селищної ради провели суботник поблизу житлових масивів по вулиці Київській, що в смт Веселинове. За декілька годин роботи учасниками акції було ліквідовано несанкціоновані стихійні сміттєзвалища, які виникли там завдяки недобросовісним мешканцям даного району, проведено роботи по розчищенню зелених насаджень від сухостою та прибрано сухе листя.

Селищна рада закликає кожного активного жителя громади підтримувати чистоту навколишнього середовища та приймати участь у прибиранні та приведенні в належний санітарний стан своїх прибудинкових територій, парків та дитячих майданчиків. Адже, погодьтесь, набагато краще мешкати і відпочивати там, де все зеленіє і квітне, скрізь чисто і немає сміття. Ми повинні пам’ятати – ніхто крім нас цього не зробить, ми є господарями свого селища і ми відповідаємо за його чистоту та охайність.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису