Вечір спогадів

Дата: 07.05.2018 08:39

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

4 травня 2018 року для слухачів Університету Третього віку, а більшість з них учасники та діти війни, Веселинівською центральною бібліотекою спільно з партнерами - Центром надання соціальних послуг та Веселинівським історичним музеєм, організовано свято – вечір спогадів присвячене великому Дню Перемоги.

Словами вдячності і щирої подяки  за мирне небо та  ясне сонце  привітав присутніх із святом  Веселинівський селищний голова О.В.Румянцев.

Депутат Веселинівської селищної ради С.І.Свердан зі словами вдячності вручив кожному учаснику заходу квіти  та привітав  Ткаченко Г.А. і Міллєр Л.А., слухачів  Університету Третього віку, з ювілеями,  вручивши подарунки.

У виконані учасників художньої самодіяльності Будинку культури  та присутніх лунали популярні пісні  воєнних років.