Майже 124 тисячі гектарів землі готують землевпорядники Миколаївщини до передачі об’єднаним територіальним громадам

Дата: 02.05.2018 15:05

У Миколаївській облФото без описуасті, відповідно до прийнятого Урядом розпорядження, розпочався процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

На сьогодні на землях Миколаївщини утворено 28 об’єднаних територіальних громад. Вони уклали з Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Майже 124 тисячі гектарів землі готують землевпорядники Миколаївської області до передачі об’єднаним територіальним громадам.
Крім цього, розроблено план-графік передачі земель об’єднаним територіальним громадам на території Миколаївської області. Ознайомитися з яким можливо на сайті Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області

Для довідки
  Кабінет Міністрів України розпорядженням від 31.01.2018 № 60-р визначив механізм передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.