Увага! Пожежонебезпечний період

Дата: 02.05.2018 11:42

Зважаючи на суху спекотну погоду, яка вже тривалий період  встановилася на території району, підвищується ризик виникнення випадків пожеж.   З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період частішають випадки пожеж в лісових масивах та сільгоспугіддях.

Переважна більшість пожеж виникла на відкритих ділянках через неконтрольоване спалювання сміття, сухої трави на сільськогосподарських угіддях, уздовж доріг.

Пожежі сухої трави та стерні трапляються як на відкритій території, так і на приватних господарських ділянках. Причиною їх виникнення найчастіше є необережне поводження людей з вогнем або ж недолуге «хазяйнування» на обійстях.

Рятувальники закликають:

- не розпалюйте багаття у лісі в суху спекотну погоду;

- утримайтеся від пікніків, адже вони з дуже великою вірогідністю можуть призвести до трагічних наслідків;

- не заїжджайте безпосередньо в ліс на автомобілях чи мотоциклах;

- поясніть Вашим друзям і знайомим, дітям, що їхня необережність може стати причиною пожеж;

не випалюйте суху траву та стерню,  не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх - це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Якщо  ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.