Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Громадські слухання

   12 січня 2018 року в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулись громадські слухання Стратегії розвитку Веселинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки. На засіданні були присутні представники органів державної влади, місцевого самоврядування, депутати селищної ради та активні жителі громади.

   Обговорення відбулося за участю експерта регіонального розвитку Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Дурмана  Миколи  Олександровича. Пан Микола ознайомив присутніх зі змістом та основними положеннями Стратегії, розповів про масштаби виконаної роботи, що провели члени робочої групи стратегічного планування, учасниками якої стали депутати селищної ради, представники місцевого самоврядування та активне населення громади.

   Після ознайомлення із Стратегією присутні мали можливість висловити свою думку та поставити питання лектору слухань.

   Надалі обговорення будуть проводитись в електронному режимі, на сайті Веселинівської селищної ради veselynivska-gromada.gov.ua. Усі бажаючі можуть долучитися до обговорення та внести свої зауваження і пропозиції до даної Стратегії, перш ніж її буде затверджено рішенням сесії селищної ради. 

    « повернутися до списку новин