Дата: 21.12.2017 11:50

20 грудня 2017 року в актовому залі Будинку дитячої творчості  відбулося ІІ пленарне засідання XVI чергової сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради.

На даному засіданні було затверджено Бюджет селищної ради на 2018 рік, також прийнято рішення про створення фонду депутата Веселинівської селищної ради восьмого скликання та затверджено Положення про його використання на 2018 рік. Згідно даного рішення у складі селищного бюджету створюється фонд депутата, голови, старост селищної ради восьмого скликання для забезпечення виконання своїх депутатських повноважень. Розмір фонду визначається для депутатів Веселинівської селищної ради щорічно рішеннями селищної ради та становить 30,0 тис.грн. на 2018 рік.

Останнім сесійним рішенням 2017 року стало рішення про призупинення фінансування Комунального закладу «Веселинівський спортивний клуб» з  01січня 2018 р. по 31 грудня 2018 р.

Фото без опису   Фото без опису