Методичне об’єднання психологів

Дата: 05.12.2017 15:48

04 грудня 2017 року на базі гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолев-ського відбулося чергове щомісячне засідання методичного об’єднання психологів загальноосвітніх закладів освіти. Серед присутніх: голова селищного МО психологів Проскурова Інна Іванівна, психологи  Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Донченко Олександр Іванович, Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боднар Людмила Олександрівна, Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Белінська Світлана Анатоліївна, Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Григор’єва Марія Миколаївна, директор методичного центру Зайцева Антоніна Борисівна.

На порядку денному заходу розглядалися питання покращення ефективності  роботи психологічної служби шкіл громади для учнів, їх батьків та вчителів, втілення навчальних програм протидії алкоголю «Сімейна розмова», протидії торгівлі людьми. Досвідченими психологами Проскуровою І.І.  та Григор’євою М.М  було проведено навчальні тренінги, спрямовані на покращення мікроклімату в учнівському колективі, умінню співпрацювати для  досягнення позитивного результату. Молоді психологи поділилися настановами і матеріалами, привезеними з обласних семінарів, сучасною  літературою з питань психології.

Захід пройшов у піднесеній дружній атмосфері. З собою психологи повезли не лише гарний настрій, бажання творчо і плідно працювати, а й наповнені діагностичним і відеоматеріалом теки, яким люб’язно поділилися один з одним.