Живи, Україно, живи для краси...

Дата: 25.08.2017 15:32

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!..

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

День незалежності України – це найбільше національне свято. У цей день, уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою «Україна». Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

24 серпня 2017 року, з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України на Веселнівщині відбулись урочистості та святковий концерт біля Веселинівського Будинку культури.

Цей день був символічним, так як це перший День незалежності України для Веселинівської об’єднаної територіальної громади. Тому під час заходу відбулося ще й урочисте представлення усіх старостинських округів, які увійшли до нашої громади, а саме: Токарівського, Зеленівського, Луб’янського та Порічанського округів із центром громади – Веселинівською селищною радою.

Фото без опису  Фото без опису

Першим до вітального слова був запрошений Веселинівський селищний голова Румянцев Олександр Валерійовичголова, який  подякував усім жителям громади за плідну працю та  побажав доброту і достатку, ясного неба над головою, здоров’я, миру та злагоди.

Також з вітаннями до присутніх звернулася заступник голови районної ради Загорулько О.М..

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Веселинівський селищний голова вручив Почесні грамоти та оголосив Подяки кращим мешканцям громади за вагомий внесок у розвиток Веселинівщини, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх посадови та людських обов’язків.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Кращі мистецькі колективи громади, учасники художньої самодіяльності Веселинівського Будинку культури, а також окремі виконавці, у приємній теплій обстановці, подарували присутнім чудовий  концерт.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Новинкою свята стало урочисте запускання у небо «Прапора миру», пригощання запашним короваєм та святкова лотерея, в якій можна було виграти, як цінні подарунки у вигляді посуду, так і різні приємні та веселі дрібнички.

Фото без опису  Фото без опису

Ну а по завершенню урочистого концерту на гостей чекала смачна  українська козацька каша.