Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Мовний табір завершив свою роботу

    На минулому тижні мовний табір «SMIEL»  Веселинівської  гуманітарної  гімназії ім. Б. Мозолевського  завершив свою роботу.

   Останній тиждень роботи табору був дуже насиченим та цікавим. Діти провели змагання з футболу, до якого готувалися всі, як гравці так і вболівальники.

   

В День пісні було представлено ряд пісенних кліпів “Відгадай мову”.  Діти прослухали лекцію з БЖД «Сам вдома».

   В День туриста учасники табору вирушили в похід, керівниками якого були Бакуринська Н. І., Кляцька Л. М., Синєпупов Д. М., Зерніцька О. В. та Ютовець О. В..

  

  

Під час походу Кляцька Л. М. ознайомила дітей з правилами поведінки на природі. Синєпупов Д.М., продемонстрував навики та правила розпалювання багаття в лісосмузі. Також діти готували кашу та зіграли в бадмінтон.

  

  

   Мовний табір став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів була спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, можливості створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт, та ще й вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Протягом тематичних днів з дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи та конкурси. « повернутися до списку новин