День Гідності і свободи

Дата: 22.11.2017 15:28

Вже чотири роки поспіль 22 листопада вся Україна відзначає сумний, але такий величний день – День гідності та свободи.

День, який став точкою відліку новітньої історії нашої країни, нового саморозуміння нації, її нового становлення та прагнення до євроінтеграції.

Громада Веселинівської ОТГ не залишилась осторонь цієї знаменної дати і також долучилась до відзначення Дня гідності та свободи. З цієї нагоди в населених пунктах громади пройшов ряд масових заходів. Так в Веселиновому відбувся мітинг-реквієм «Гідність і свободи», який зібрав в одному залі усіх свідомих та небайдужих мешканців селища. Під час заходу лунали тематичні пісні та вірші від учнів Веселинівської ЗОШ та гуманітарної гімназії ім. Б.Мозолевського, також до слова було запрошено заступника голови Веселинівської районної ради Загорулько О.М., а на сам-кінець зібрання присутні змогли покласти свічку пам’яті до стенду присвяченому героям Небесної сотні.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

У Веселинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів до  Дня Гідності та Свободи відбувся урок  мужності  «Ми хочемо миру нашій Україні», виховна година «Ми – маленькі українці», фотовиставка «Герої Майдану», тематична виставка літератури  в шкільній бібліотеці «Революція  Гідності та Свободи», військово-спортивні змагання та ін.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Також вшанували патріотизм і мужність людей, які в листопаді 2013 року  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина громадян у  Веселинівській гуманітарній гімназії ім. Б.Мозолевського, атмосфера заходу не  залишила нікого байдужим.

Фото без опису   Фото без опису

В Порічанській філії 21 листопада був проведений виховний захід  «Дай, Боже, сили нашим солдатам».

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

У Михайлівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІст проведено загальношкільну лінійку  «Пам’яті героїв Майдану» та виховну годину «Україна – територія гідності та свободи», також пройшли тематичні уроки щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві. Учні мали змогу переглянути відеофільму про події на Майдану та прийняти участь у акції «Запалимо свічку за єдину Україну».