Чемпіонат зі спортивного туризму

Дата: 24.05.2017 15:26

18 червня команда вихованців Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради (учні Луб янської ЗОШ) Романчук Микола, Гусар Андрій, Комаренко Олександр, Гусар Ярослав,Зоря Євгенія, Вертегел Надія, Косєнок Дарія та Олійник Тетяна поїхали до Мар’ївського урочища Баштанського району для участі в Чемпіонаті Миколаївської області серед юнаків зі спортивного туризму.

Команду очолив керівник гуртка пішохідного туризму Якубенко Микола Васильович та помічник керівника, вчитель Веселинівської ЗОШ Авсєєв Микола Миколайович.

Команда оснащена палатками, матрацами та харчуванням. Діти облаштовують своє місце для п’ятиденного перебування та готуються до лінійки.