Дивіться усі, пишайтесь батьки – це йдуть майбутні першокласники

Дата: 24.08.2017 15:26

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж і для малечі, і для матусь і татусів, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого та нового!

Саме до такого рубежу підійшли і вихованці Порічанського дитячого садочку «Ромашка». З цієї нагоди 23 серпня 2017 року випускники та малята разом із своїми вихователями підготували для батьків цікаву святкову концертну програму.

Особливо позитивної атмосфери випускному балу  додали веселі та кумедні клоуни, які розважали дітей цікавими конкурсами.

Попереду школа – шкільні радощі, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання… Тож Веселинівська селищна рада бажає майбутнім учням натхнення витримки та гарних оцінок у щоденнику.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису