Відзначили 107-му річницю

Дата: 24.08.2017 15:22

23 серпня 2017 року мешканці смт Токарівка відзначили 107-му річницю з Дня заснування свого селища.

Це перший День селища в складі Веселинівської об’єднаної територіальної громади. З цієї нагоди із святковим концертом до токарівчан завітали працівники, вихованці та учасники художньої самодіяльності Веселинівського Будинку культури.

З вітальним словом до присутніх звернувся Веселинівський селищний голова Румянцев Олександр Валерійович який подякував мешканцям за активну участь у розвитку свого селища та виразив  впевненість, що люди і надалі  долучатимуться до всіх добрих справ, які робляться заради добробуту Веселинівської об’єднаної територіальної громади. Олександр Валерійович наголосив на тому, що головною метою селищної ради завжди буде багата і процвітаюча наша мала батьківщина, що саме завдяки таким привітним, трудолюбивим і гостинним людям ми впевнено рухаємося вперед

Також під час свята, за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток селища, з нагоди ювілейних родинних дат жителі територіальної громади були відзначені цінними подарунками від Веселинівської селищної ради.

Не залишили без уваги і здібних та талановитих дітей, їм також було вручено цінні подарунки та сертифікати на отримання щомісячної стипендії від Веселинівської селищної ради.

Запрошені гості, цього дня, бажали жителям селища міцного здоров’я, процвітання, добробуту і благополуччя. Привітання виступаючих перепліталися з чудовими  концертними номерами.

У продовж всього свята на центральній площі Токарівки було вельми людно. Частували тут кулішем та запашним короваєм, розважали діток забавами, а найбільшою радістю для малечі стала надувна гірка.

Тож можна із впевненістю сказати, що свято з нагоди 107-ї річниці заснування селища Токарівка вдалося на славу.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису