Він житиме вічно у нашій душі

Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

Саме тому 9 березня 2018 року в смт Веселинове, біля пам’ятника Т. Г. Шевченку відбувся мітинг приурочений Дню народження відомого кобзаря. В заході прийняли участь керівництво Веселинівської селищної ради, Веселинівської райдержадміністрації, районної ради, а також громадський актив Веселинівщини. Під час заходу також лунали тематичні пісні та вірші відомого кобзаря.

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь –  допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!