Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Відновлено роботу історико-краєзнавчого гуртка

В жовтні 2017 року відновлено роботу історико-краєзнавчого  гуртка у Веселинівському БДТ. Вихованцями гуртка є учні 7 – 8 класів  Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського та Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   У ході занять  роз’яснено мету, завдання та методи краєзнавчої  роботи, гуртківці познайомились із матеріалами, які були зібрані  вихованцями БДТ  попередніх  років. Керівник  гуртка Шепета С.А. для залучення нових гуртківців  взяв участь в зустрічі десятикласників гімназії з учасниками АТО, присвяченій Дню захисника Вітчизни, проведеній у історичному музеї громади.

   Гуртківці, спільно із іншими однокласниками, провели до Дня українського козацтва та Захисника Вітчизни  квест, де виявили свої знання та вміння, спортивну підготовку.

   Розпочато збір матеріалів зі створення історії діяльності  Веселинівської дитячо – юнацької спортивної школи, проведено екскурсію до цього закладу для ознайомлення з напрямами та результатами його роботи.

   Спільно із педагогами гімназії підготовлено матеріал для участі у всеукраїнському  конкурсі творчих робіт  до  дня пам’яті  жертв голодомору

( Ніколаєвська К.)« повернутися до списку новин