Творчий обмін досвідом

Невід’ємною  частиною  підвищення кваліфікації керівника гуртка є проходження курсової перепідготовки в МОІППО. Керівник гуртка початкового технічного моделювання Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради Шевченко Ольга Андріївна два тижні працювала в м. Миколаєві. Цей час сплинув дуже швидко, але море задоволення від практичних занять отримали всі учасники групи 155.

Ольга Андріївна теж дала відкрите заняття «майстер-клас», згідно з програмою гуртка початкового технічного моделювання з  теми «Розвиток творчих здібностей молодших школярів методом пластилінового живопису», а також презентувала Будинок творчості Веселинівської селищної ради як один із найкращих  закладів освіти громади.

Весь перспективний досвід колег з Миколаївського науково-технічного центру учнівської молоді та спеціалістів інших позашкільних  закладів буде використано в роботі керівника гуртка.

У грудні місяці заплановано семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Світ прекрасного в твоїх руках» з метою передачі  досвіду  керівникам гуртків нашої громади.