Дата: 07.03.2017 15:01

Щорічно 1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей саме з цього приводу в селах Поріччя та Градівка пройшов ряд розважальних масових заходів для дітей, а саме різноманітні вікторини, конкурси, ігри на свіжому повітрі та багато іншого.

Для маленьких мешканців с. Поріччя працівниками сільського клубу, спільно з сільською бібліотекою та за підтримки в.о. старости Харламової Л.М. було представлено міні концерт, проведено вікторини та конкурси.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Також без свята та подарунків не залишились вихованці ДНЗ «Ромашка», діти розповідали вірші та відгадували загадки, приймали участь конкурсах та іграх.

В с. Градівка малеча із захватом приймала участь у конкурсі малюнку на асфальті «Політ фантазії», в іграх з м’ячем та багатьох інших розвагах, організаторами яких також стали в.о. старости села, працівники дитячого садочку та сільського клубу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На завершення заходів кожна дитини, на згадку про свято, отримала подарунки та солодощі.