Екскурсія до міста Лева

Дата: 30.10.2017 14:56

З 22 по 26 жовтня туристична група у складі 15 учнів Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського вчителів Пруднік Л.О., Ютовець О.В відвідала місто Львів. 22  жовтня туристи мали можливість відпочити у сінема - сіті, подивитись фільми, а надвечір о 18.25 виїхали до м. Львів. Вранці о 07.30 подорожуючих вже зустрічала екскурсовод пані Ілона, яка організувала поселення до хостелу в історичному центрі міста.

Розпочалась цікава пригода у старовинному місті. Два дні діти із захопленням слухали розповідь про історичні події, культурне життя, архітектуру міста Лева. Під час перебування у місті було оглянуто історичні пам'ятки: Личаківський цвинтар-музей, оперний театр, міську ратушу, музей зброї "Арсенал", музей-аптеку, собори:  Св. Юри, Анни та Єлізавети (найвищий собор в готичному стилі), вірменський собор 15-го століття, навчальні заклади: університет ім. Франка, університет Львівська політехніка, ветеринарний університет. Третій день присвятили самостійним екскурсіям (Криївка) та придбанню сувенірів, відвідали Львівський ринок, майстерні шоколаду, карамелі, пряників, кави та автентичні крамнички: Крисаня, Дім чаю.

Учні насолодились львівськими смаколиками та із задоволенням куштували страви у "Пузатій хаті", грузинському ресторані, ресторані "Львівська ратуша" та різноманітних кав'ярнях. Незважаючи на перший дощовий день, екскурсія залишила незабутні враження. Туристи ще довго пам'ятатимуть тепле осіннє сонце, яке світило їм в останній екскурсійний день та залишило бажання знову повернутись до міста Лева.