Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Ремонтні роботи у Веселинівській ДЮСШ

       Поки тривають канікули, активні ремонтні роботи проводяться у Веселинівській дитячо-юнацькій спортивній школі Веселинівської селищної ради. Таким чином селищна рада планує зміцнити матеріально-технічну базу закладу, адже підтримка саме дитячого та молодіжного спортивного руху в наш час є обов’язковим та одним з пріоритетних завдань.

    За кошти селищного бюджету та силами працівників спортивного навчального закладу проводиться капітальний ремонт та реконструкція майже усіх приміщень основного корпусу школи, а також борцівського залу та спортивного ігрового майданчику по вул. Набережній.

    Так після ремонту в основному корпусі закладу з’являться оновлені та гарно обладнані перевдягальня, убиральня, душева кімната, а також кабінет медичної сестри та методкабінети викладачів школи.

    В борцівському комплексі Веселинівської ДЮСШ також проводяться масштабні роботи, після яких запрацює нова душева кімната, а також новий спортивний ігровий майданчик з глядацькими  трибунами та навісом.

   Роботи планують завершити до настання холодів, щоб взимку вихованці  Веселинівській дитячо-юнацької спортивної школи мали можливість зайти до теплого, гарного оновленого приміщення.

      « повернутися до списку новин