День книги

15 листопада в Колосівській ЗОШ пройшов день дитячої книги. Відзначення дня дитячої книги є наглядним показником того, що книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу і ...опинитись в цьому світі...

Бібліотекар Горбенко Оксана Григорівна підготувала мультимедійну презентацію «Історія виникнення книги» та книжкову виставку «Світ дитячої книги» на якій представлені як художні так і книги які  допомагають в навчанні. Шкільний бібліотекар Черевик Ірина Олегівна підготувала вікторину «Впізнай героя» Захід був спрямований на популяризацію книги, прищеплення до неї любові і шани, зацікавленості і небайдужого.