Х позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

Дата: 27.07.2017 10:29

26 липня 2017 року відбулась Х позачергова сесія Веселинівської селищної ради восьмого скликання.

Головним питанням порядку денного яке розглянули депутати було питання про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Веселинівського району у комунальну власність Веселинівської селищної ради лікувально-профілактичних підрозділів комунального закладу «Веселинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також в ході сесії було розглянуто такі питання:

- Про внесення доповнень до Заходів щодо реалізації селищної програми «Турбота» на період до 2020 року затверджених рішенням Веселинівської селищної ради від 16.02.2017 р. № 7 «Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року»

- Про внесення змін до рішення Веселинівської селищної ради від 12.04.2017 №5 "Про затвердження структури апарату Веселинівської селищної ради в новій редакції".

- Про затвердження структури та чисельності апарату Веселинівської селищної ради в новій редакції.

Фото без опису    Фото без опису