Візит представників Депатраменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації до Веселинівської ОТГ

Дата: 15.06.2017 14:24

Цього року стартував щорічний конкурс Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації на кращий опорний заклад. Одним із переможців даного конкурсу визначено Колосівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Миколаївської області.

З цієї нагоди та з метою надання консультаційно-методичної допомоги щодо створення якісного освітнього середовища на базі Колосівської ЗОШ, на Веселинівщині побували представники департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА. Зокрема в зустрічі з адміністрацією закладу взяли участь заступник директора департаменту, начальник управління освіти та ресурсного забезпечення – Удовиченко О.О., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – Коваль А.Л., Веселинівський селищний голова – Румянцев О.В., заступник селищного голови з гуманітарних питань – Долгокерова І.О. та представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, начальник відділу – Павлюк І.В та головний спеціаліст – Студзінська Л.Б..

За результатами візиту було визначено основні напрямки діяльності закладу у період підготовки до нового навчального року, а саме:

- забезпечення школи якісним Інтернет-зв’язком;

- покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів, шкільної їдальні, спортивної зали, бібліотеки;

- створення кабінету медичної сестри та ін..

Керівництво Веселинівської селищної ради та адміністрація школи прийняли до відома усі зауваження та пропозиції представників департаменту та працюють над їх виконанням.