Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Візит представників Депатраменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації до Веселинівської ОТГ

    Цього року стартував щорічний конкурс Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації на кращий опорний заклад. Одним із переможців даного конкурсу визначено Колосівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Миколаївської області.

    З цієї нагоди та з метою надання консультаційно-методичної допомоги щодо створення якісного освітнього середовища на базі Колосівської ЗОШ, на Веселинівщині побували представники департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА. Зокрема в зустрічі з адміністрацією закладу взяли участь заступник директора департаменту, начальник управління освіти та ресурсного забезпечення – Удовиченко О.О., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – Коваль А.Л., Веселинівський селищний голова – Румянцев О.В., заступник селищного голови з гуманітарних питань – Долгокерова І.О. та представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, начальник відділу – Павлюк І.В та головний спеціаліст – Студзінська Л.Б..

    За результатами візиту було визначено основні напрямки діяльності закладу у період підготовки до нового навчального року, а саме:

   - забезпечення школи якісним Інтернет-зв’язком;

   - покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів, шкільної їдальні, спортивної зали, бібліотеки;

   - створення кабінету медичної сестри та ін..

   Керівництво Веселинівської селищної ради та адміністрація школи прийняли до відома усі зауваження та пропозиції представників департаменту та працюють над їх виконанням.« повернутися до списку новин