Презентація показників діяльності Веселинівського бюро правової допомоги за ІI квартал 2017 року

Дата: 10.07.2017 14:23

Фото без описуФото без опису

За період з 01 квітня по 30 червня 2017 року за IІ квартал у Веселинівському бюро правової допомоги було зареєстровано 199 звернень клієнтів, 189 особам було надано правову консультацію, 10 із них написали звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги Вознесенським місцевим центром було прийнято 10 рішень про надання БВПД, та надано 10 доручень адвокатам,. По письмовим зверненням відмов у наданні БВПД не було.

В звітному кварталі клієнти зверталися частіше з наступних питань: соціального забезпечення – 6,  спадкового – 55, сімейного – 25, трудового – 15, адміністративного – 1, земельного – 40, договірного – 22, житлового  – 7, іншого цивільного права – 11, з питань виконання судових рішень – 1, з інших питань – 2  та з не правових питань – 0.

Щодо клієнтів, яким було надано БВПД, то за звітний квартал найбільше позитивних рішень було прийнято по інвалідам – 5, малозабезпеченим особам (середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) – 4, та внутрішньо переміщені особи –13.

вул. Елеваторна 6, стм. Веселинове, 57000, Україна
Контактний телефон: (05163) 2-10-86